%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
  • Sepette Ekstra %10 İndirim
  • Sepette Ekstra %10 İndirim

Smokin

Smokin takım elbise modelleri erkek giyiminin klasikleri arasındadır. Özel davetler veya düğünler gibi en özel zamanlarında giydikleri kıyafetlerin başında gelir. Farklı renk, desen ve tasarımlarda sunulur. Smokin modelleri klasik çizgilerinin yanı sıra modern ve trend çizgilerle de bulunur. Bu klasik smokin takımlar hem şıklığı hem de ciddiyeti aynı anda bir kıyafette toplayan bir kıyafettir. Smokin damatlık tasarımı, kumaşı detayları sayesinde iş hayatında, resmi toplantılarında sofistike şıklığı vermek isteyenlerin de tercihi olur. Erkek giyimi modaya göre değişse de bu takımların modelleri genel olarak aynıdır. Geniş kullanım alanı da sunar. Özel davetlerde klasik bir tarz kullanılır, resmi iş toplantılarda daha spor bir tarz model tercih edilebilir. Bu açıdan smokin takım elbise kullanım alanlarına göre detaylanabilir. Smokin modellerinde pantolon, ceket, gömlek ve bazı modellerinde de yelek yer alır. Smokin damatlık seçeneklerinde genel olarak papyon kullanılır. Ancak daha spor modellerinde ya da isteğe bağlı olarak kravatta ya da manşet tarzı boyun bağı da tercih edilebilir. Genel olarak smokin modelleri klasik siyah, lacivert ve beyaz renkte kullanılır. Ancak bunlar dışında farklı renk skalasında modellerde bulunur. Tercihe bağlı olarak düz veya desenli kumaşlardan tasarlanabilir. Bu kıyafetlerde gömlekler de farklıdır. Özellikle kol manşetleri ve yakaları klasik gömlekler gibi değildir. Eğer papyon ile kullanılacak ise daha dik bir yaka modeli olan gömlek kullanılır ya da kol düğmesi kullanılacak ise gömlekte manşet bulunur. Bazı modellerinde ceket uzunda olabilir. Bu durum tamamen tercihe bağlıdır. Sayfamızda yer alan smokin damatlık modellerini detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Siyah, bordo, lacivert gibi renklerde 44 bedenden 58 bedene kadar slim fit yapıdaki modellerimiz vardır. Takımları yelekli ya da yeleksiz tercih edebilirsiniz. Sayfamızda modellerimize ait tüm detaylar açıklanır, bu şekilde kolay karar verme olanağınız olur. Ancak kafanıza takılan sorular olursa da WhatsApp hattımızdan bizi arayarak bilgi alabilir, daha doğru seçimler yapabilirsiniz. Sayfamızda uygun smokin fiyatları ile bütçe dostu bir alışveriş deneyimi yaşarsınız.

Smokin Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Smokin takım elbise sadece düğün ve özel günlerde değil, iş ortamında da kullanabilen klasik bir kıyafettir. İş ortamında ciddiyetin simgesidir. Çoğu resmi toplantıda farklı detaylarla ve aksesuarlarla smokin takım elbise seçenekleri kullanılır. Bu detaylar da smokin fiyatları seçeneklerinin değişmesine neden olur. Mesela, özel bir günde giyilecek, yelekli, papyonlu ve gömlek kolu manşetli bir takım ile resmi bir iş toplantısına giyilecek smokin fiyatları farklı olur. Ancak seçim yaparken smokin fiyatları öncesinde kalitesi, işçiliği ile ilgili detaylarda dikkat etmek önemlidir. Smokin her erkeğin dolabında mutlaka bulunması gereken zarif ve sofistike bir kıyafettir. Farklı modelleri farklı kullanım alanlarında değerlendirilir. Mesela, resmi bir iş toplantısında desenli bir smokin tercih ederken özel bir davette düz bir model tercih edilebilir. Günümüzde saks mavisi, pembe gibi farklı ve canlı smokin modelleri de sıklıkla tercih edilir. Smokinlerin en büyük ve önemli özelliği zarafeti temsil etmesidir. Slim fit özellikleri ile vücuda tam oturup, zamansız bir zarafetin yakalanmasına olanak veririrken kombinleri de kullanım alanına göre değişir. Gömlek, yelek, papyon, kravat, saat, mendil, ayakkabı ve kemer gibi detaylarla klasikten spora kadar stilini değiştirebilirsiniz. Smokin fiyatları açısından değişikliğe neden olan en büyük etken kumaşları ve tasarımıdır. Smokin de İtalyan tarzının ince işçiliği, kumaşın kalitesi istenen o ciddiyeti, zarafeti veren iki ana unsurdur. İmza smokin takım elbise seçenekleri aradığınız kalite farkını size sunar. Sayfamızda yer alan smokin damatlık ürünlerini detaylı şekilde inceleyebilirsiniz, kendinize ve tarzınıza uygun bir modeli seçerek satın alabilirsiniz. Uygun smokin fiyatları sayesinde bütçenizi sarsmadan rahatça alışverişinizi tamamlarsınız. İmza olarak smokin takım elbise seçenekleri geniş beden seçenekleriyle ve kalite farkını ortaya koyan kumaş, işçilik detayları ile size sunulur. Uygun smokin fiyatları ile resmi iş toplantılarından özel davetlere kadar şıklığınız zarafetiniz ayrılmaz bir parçanız olur.

Smokin Aksesuarları ile Farklı Kombin Alternatifleri

Smokin damatlık seçeneklerini tamamlayan birçok aksesuar bulunur. Bu aksesuarlar içerisinde papyon, manşet, bele kumaş kemer, pantolon askısı, mendil, yaka süsü (çiçeği), zincir, saat, kol düğmesi gibi seçenekler yer alır. Her bir smokin aksesuarı bir arada veya smokin modelinin kullanılacağı yere göre değişiklik gösterir. Özel gün ve davette papyon, bele kumaş kemer, kol düğmesi, yaka çiçeği kullanılabilir. Ancak resmi bir toplantıda pantolon askısı ve yelekle daha spor bir görünüm elde edilir. Ancak bazı aksesuarlar her ortamda kullanılır. Bunlar tamamen kişisel tercihe bağlıdır. Mesela, kol düğmeleri smokin takım elbise modellerinde ciddiyeti simgeler. Bu sebeple hem resmi iş zamanları hem de özel davetlerde de kullanılır. Tercihe bağlı özel takım elbise modellerinde bile kullanılabilir. Papyonlar en sık kullanılan smokin damatlık aksesuarlarının başında gelir. Bu sebeple birden fazla seçenek ile sunulur. İster smokin  renginde isterseniz ise zıt bir renkte kontrast oluşturmak için kullanılabilinir. Tercihinize dağlı olarak farklı smokin aksesuarından dolabınızda bulundurmakta fayda vardır. Kullanacağınız yere göre bu aksesuarları kullanarak smokin takım elbise seçeneğinizi detaylandırabilir ve farklı bir hava verebilirsiniz. İmza smokin seçeneklerinde size en iyi sunmak için çalışıyoruz. Uygun smokin fiyatları ile dolabınızda olması gereken bu en klasik smokin takıma bizimle kaliteli kumaş, ince işçilik, klasik veya modern tasarım çizgilerinde ulaşabilirsiniz..

Farklı Tarzlar için Şık Smokinler

Genellikle smokin damatlık seçeneklerinin aynı olduğu düşünülse de aslında birbirinden farklıdır. Detaylarda farlı tarzları yakalamak mümkündür. Kol düğmesi kullanarak daha resmi ya da pantolon askısı kullanarak daha spor hale getirebilirsiniz. Smokin Takım elbise giymek sizin için vazgeçilmez ise klasik damatlıklar ideal seçenekler olacaktır. Papyon yerine uygun manşet ya da kravat şık bir tamamlayıcı olur. Smokin takım elbise içerisine giyilen yelekler de takımları tamamlayan unsurlardır. Doğru tercihleri yapmak kullanım memnuniyeti açısından önemlidir. Sayfamızda yer alan smokin damatlık seçenekleri size istediğiniz tarzı yansıtmanıza uygun seçeneklerle sunulur. Her zaman kaliteli kumaş, detaylı ve ince işçilik ile sizlere ürünlerimizi sunarız. Kaliteli smokin takımlara uygun ve bütçe dostu fiyatları ile sahip olursunuz. Smokin seçeneklerinden aksesuarlarına, takımlarınız ile kullanacağınız dış giyime kadar çok geniş seçeneklerde erkek giyim ürünlerini sayfamızda bulabilirsiniz. Uygun fiyatlarımız, indirim ve kampanyalarımızla bütçenize uygun kaliteli ürünlere sahip olursunuz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR