77 Ürün Mevcut

İmza Klasik Erkek Ayakkabı Modelleri

Ayakkabı seçiminde öncelikli olan sizin rahatınızdır. Bunu kesinlikle unutmayın. istediğiniz kadar şık bir kıyafet giymiş olun eğer ayaklarınız işkence çekiyorsa o elbiseyi asla taşıyamazsınız. Yüzünüzün asık ve acı çeker bir halde olduğunu bir düşünün ...
 
İkinci faktör doğal olarak kıyafetinizle olan uyumudur.
 
Bir üçüncüsü ise gidilecek ortamın nasıl bir yer olduğunun önceden bilinmesidir. Buna göre uygun ayakkabıyı tercih etmeniz de kolaylaşacaktır.
 
Günümüzde spor ayakkabılar her yerde giyilmeye başlandı. Ancak olimpiyatlara katılmayacağınıza göre dikkatli bir seçim yapmalısınız. Şehir sokaklarına uygun pek çok seçenek var. Aynı şekilde dağ ayakkabılarıyla da sokaklarda dolaşmak pek hoş olmayacaktır.
 
Günün tüm yükünü hafifletmekten yola çıkarak oluşturulan ayakkabı tabanlarımız ile oluşturulan koleksiyonumuzda kullanılan materyallerin %100 deri olmasına özen göstererek oluşturulan koleksiyonumuzu erkeklerin beğenisine sunduk. Klasik formdaki ayakkabılar vazgeçemediğiniz takımlarınıza yeni bir hava kazandıracak. Casual kombinlerin ise vazgeçilmezi olan yarım botlar ve casual ayakkabılar ile her kombine uygun tarzda ayakkabıyı bulabilmenize imkan sağlıyor.