Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

 

Üye Girişi alanından giriş yaparak Hesabım -> Siparişlerim bölümünden ulaşınız.

Siparişlerim bölümünde, ilgili sipariş detayında bulunan 'İade Et' butonu ile, iade işlemi yapmak istediğiniz siparişinizi seçtikten sonra, adımları takip edereki iade işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ürünün Faturası ve İade Kodunuz ile 7 gün içerisinde MNG veya UPS kargoya teslim edebilirsiniz.

 

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünü iade etmek istemeniz durumunda, ürünü teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde anlaşmalı olduğumuz ve ürünün size teslimatını yapan MNG veya UPS Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

İade için MNG veya UPS Kargo dışında bir kargo şirketini tercih etmeniz durumunda, kargo ücreti müşteri tarafından karşılanır.

Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız iade ürün için, ücret iadesi işlemleri gerçekleştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

 

İncirlik Cumhuriyet Mahallesi, İncirlik Bulvarı No:146 Yüreğir/Adana