İmza Giyim Uyarı
Garanti Koşulları ve Kolay İade Adımları

Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Kolay İade Adımları
Üye Girişi alanından Giriş yaparak Siparişlerim → Sipariş Listem bölümüne ulaşınız.

Sipariş Listem bölümünde bulunan 'İade Et' başlığı altından, İade işlemi yapmak istediğiniz Siparişinizi seçtikten sonra, açılacak olan İade formu adımlarını takip ediniz. İade formunu tamamladığınızda İade Talebiniz/ İade Kodunuz oluşturulacaktır.

Ürünün Faturası ve İade Kodunuz ile 7 gün içerisinde MNG kargoya teslim edebilirsiniz.

İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünü iade etmek istemeniz durumunda, ürünü teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde anlaşmalı olduğumuz ve ürünün size teslimatını yapan MNG Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. 

İade için MNG Kargo dışında bir kargo şirketini tercih etmeniz durumunda, kargo ücreti müşteri tarafından karşılanır.

Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız iade ürün için, ücret iadesi işlemleri gerçekleştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Ürün İade ve Değişim Adresi
İncirlik Cumhuriyet Mahallesi
İncirlik Bulvarı No:146 Yüreğir/Adana


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.