İmza Giyim Uyarı
Ceket
6

İmza Erkek Ceket Modelleri

Ne giyersek giyelim, her zaman biraz daha genç ve dinamik bir tarz sergilemek istemiyor muyuz? Sanırım herkes aynı fikirde olacaktır. O zaman eğer ceketinizi de vücut ölçülerinizin izin verdiği miktarda bele hafif oturan bir stilde seçerseniz, bu sözünü ettiğimiz dinamik görüntüyü ilk etapta biraz yakalamış olursunuz. Kiloluysanız tek düğmeli ceketleri pek tercih etmemeye çalışın. iki düğmeli takımlar ise görüntüyü zayıflatarak gömlek ile kravatı öne çıkarır. Kısa boyluysanız, üç düğmeli ceketler sizi daha uzun gösterecektir.

Ceket vücudunuzu sıkmamalı belinizde ve karın bölgenizde çok hafifçe bir bolluk yapmalıdır. Bunu anlayabilmek için ceketinizin düğmelerini ilikledikten sonra elinizi bir yumruk yaparak ceket ile vücudunuz arasında gezdirin. Eliniz belli bir rahatlıkta hareket ediyorsa, ceket vücudunuza oturmuş demektir..

Daima şık yenilikçi tasarımlarını kullanıcı ile buluşturan İmza; “İyi bir ceket; vücudunuza iyi oturan, içinde rahat ettiğiniz cekettir.” Felsefesiyle oluşturduğu kalıp ve modelleri ile yenilikçi olmaya, kullanıcıların gündelik ve gece kullanımlarında rahatlığından ödün vermeden şık kalmasına özen göstererek, geniş kumaş ve doku yelpazesi ile oluşturduğu koleksiyonunu erkeklerin beğenisine sunuyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.