%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
  • Sepette Ekstra %10 İndirim
  • Sepette Ekstra %10 İndirim

Damatlık

Düğün, nikâh veya söz gibi erkeklerin en özel zamanlarında hem kaliteyi hem şıklığı ve zarafeti hem de ciddiyeti gösteren damatlık modelleri kendinizi prens gibi hissetmenizi sağlar. Damatlık modelleri kendi arasında ilk başta aynı gibi görünse de detaylarda birbirinden ayrılır. Ayrıca mekâna, düğünün konseptine bağlı olarak da damatlık seçeneklerinde tasarım, detay değişiklikleri vardır. Yaka detayından kol detayına, kullanılan aksesuarlardan kumaşına kadar farklıklar vardır. Bu farklılıklar da hem herkesin kendi ortamına hem de kendi tarzına uygun bir modelin bulmasına imkan verir. Ayrıca  bu farklılıklar da damatlık fiyatları seçeneklerinin değişmesine neden olur. Damatlık modelleri takım elbise modelleri ile sıklıkla birbirine karıştırılan aslında iki ayrı kıyafettir. Bu iki kıyafetin birbirinin kullanıldığı yerlerde kullanılması tarz olarak benzemesi bu karışıklığa neden olur. Damatlık; düğünlerde başta olmak üzere resmi davetlerde, özel gecelerde, seremoni ya da açılışlarında, özel akşam yemeklerinde yani kombinlerde ciddiyet ve zarafetin bir arada kullanılması ve bununda gösterilmesi gereken yerlerde kullanılır. Damatlık genel olarak lacivert veya siyah renk gibi klasik renklerdedir. Takım elbise seçenekleri kadar çok renk aralığı bulunmaz. Takım elbiseler de resmi veya düğün ortamlarında giyilse bile damatlık seçenekleri günlük veya ofis iş ortamlarda çok fazla ciddi bir izlenim vereceğinden ve ortama tarz olarak uyum göstermeyeceğinden giyilmez. Bu kıyafetler içerisine beyaz gömlek giyilir ve boyna ise papyon bağlanır. Gömlekleri dar kesimdir ve çoğu zaman kol düğmeleri ile kullanır. Kombin yaparken takım elbiseye göre daha fazla dikkat gerektirir. Ancak seçiminde tüm kıyafetlerde olduğu gibi özen ve dikkat ister. Kaliteli kumaş, aksesuar, işçilik detayı olan kıyafetler arasından seçim yapılmalıdır. Bu kıyafetler en özel günde en özel anı temsil eder. Bu da tasarımı ve kalitesi ile bu özel ana uyacak buna vurgu yapacak stilde olmasını gerektirir. İmza damatlık modelleri seçeneklerimiz size en özel anınızda eşlik eder, kendinizi bir prens gibi hissetmenizi sağlar. Kaliteyi uygun damatlık fiyatları ile sizlere sunuyoruz. İndirim ve kampanyalarımız ile herkesin en özel gününde en özel kıyafetlerle en özel insanlara eşlik etmesine olanak veriyoruz.

Damatlık Seçimi Nasıl Yapılır?

Damatlık seçimi oldukça detaylı ve kapsamlı bir iştir. Çünkü sadece düğünün yapılacağı yere göre seçilmez. Düğünlerde gelinlik ile uyumlu olması da önemlidir. Genel olarak damatlık seçenekleri birbirine benzer. Ancak yaka, kol, aksesuar, astar ya da kumaş gibi detaylarda birbirinden ayrılır. Damat ve gelinin en özel gününde gelin kadar damat da ortamda bir yıldız gibi parlamalı ve farkını göstermelidir. Bu sebeple de modeller arasından seçim yaparken dikkat edilecek en önemli unsur vücudu tanımak ve ona göre seçim yaptır. İçerisinde rahat edeceğiniz ama şıklığınız ve zarafetinizi gösterecek bir model seçmelisiniz. Tüm gün size eşlik edecek bu kıyafette hareket sorunu yaşamamalısınız. Sonrasında düğünün yapılacağı mekâna göre seçim yapmalısınız. Açık alanlarda ya da kapalı alanlarda, yaz veya kış yapılan düğünlerde giyilecek modeller değişiklik gösterir. Mesela, yaz döneminde daha ince kumaş seçenekleri konforlu kullanım için ideal olacaktır. Gelin ile uyumu yakalamakta çok önemlidir. Gelinliğin kumaşı ve rengi ile bir bütün oluşturmalıdır. Doğru ceket seçimi bu kıyafetin odak noktasını ortaya çıkarır. Ceket vücuda tam oturmalıdır. Ceketin vücudunuzu tam oturup oturmadığını omuzlarınıza oturmasından kolaylıkla anlayabilirsiniz. Ayrıca kollarınızı serbestçe bıraktığınız zaman ceketin kolu baş parmağınızın üst boğumunu geçmemelidir. Ceket boyu bileğin biraz üstünde kalacak şekilde bitmelidir. Ayrıca ceketinizi ilikleyip hareket ettiğinizde veya oturduğunuzda rahatlığa bakarak ceketin sizin için uygun olup olmadığını da anlarsınız. Sonrasında gömlek seçimi gelir. Gömlekte ceket gibi vücuda tam oturmalıdır. Gömleğin kolu ve ceket kolu kadar önemlidir. Gömleğin manşetleri giyeceğiniz ceketin kolunda 2-3 cm dışarıda olmalıdır. Kıyafeti tamamlayan pantolon seçiminde de aynı rahatlığa dikkat ederek seçim yapmalısınız. Ayak bileğinin 4 veya 5 cm altında boyu olmalı, asla kısa paça pantolon boyu olmamalıdır. Damatlık modellerini aksesuarlar tamamlar. Fular, papyon, kol düğmesi, yelek, yaka iğnesi, mendil gibi tamamlayıcılar kıyafetinizi bir üste taşır. Damatlık kıyafetlerin takımlar kadar önemli tamamlayıcısı ayakkabılardır. Farklı modellere göre farklı ayakkabı seçenekleri olabilir. Ayakkabı seçimi de damatlık modeline, düğünün yapıldığı yere değişebilir. Siyah renk bir kıyafetiniz varsa çok aşırı parlak olmayan siyah rugan ya da deri tercih edebilirsiniz. Lacivert bir takıma kahverengi tonlardaki bir ayakkabı uyum sağlayacaktır. Kır düğünlerinde genellikle açık renk bej rengi modeller tercih edilir. Bu tarz açık renklere kahverengi ayakkabılarda uyum gösterir. Tabi ki diğer aksesuarlarınız ile uyum içerisinde olması önemlidir. İmza olarak size kaliteyi uygun damatlık fiyatları ile sunuyoruz. En özel gününüzde en şık halinizi ortaya çıkartırken bütçenize uygun fiyatlarla ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Modeller hakkında ya da seçim yaparken tereddütleriniz olursa da WhatsApp hattımızdan bizi daima arayabilirsiniz.

Damatlık Modelleri ve Fiyatları

Hayatınızda en özel gününüzde kaliteli, şık, zarif görünmek en doğal hakkınızdır. İmza olarak aradığınız her şeyi sunan damatlık modelleri ile sizlere sunuyoruz. Tasarımlarımızda zamansız çizgileri, kaliteli kumaş ve ince işçilik detayı ile bulabilirsiniz. Bu şekilde düğününüzde müstakbel eşinizle birlikte ortamın yıldızı siz olursunuz. Damatlık fiyatları modellere, tasarımlara, aksesuar detaylarına ve hatta mevsime göre de değişiklik gösterir. Mesela, yelekli modeller ile yeleksiz damatlık fiyatları değişir. Uygun damatlık fiyatları ile alışveriş yapmak için kampanya ve indirimlerimizden yararlanabilirsiniz. Fiyat ve performans açısından yüksek memnuniyeti elde edebilmek için seçimlerinizi doğru yapmanız çok önemlidir. Sayfamızda yer alan modeller en ince detaylarına kadar açıklanır. Bu şekilde kolayca tercihlerinizi yapabilirsiniz. İhtiyacınız olduğu zaman da WhatsApp hattımızdan bizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Uygun damatlık fiyatları seçeneklerimizden her zaman yararlanabilirsiniz. Erkek giyiminde imzamızı en kaliteli şekilde gösteriyoruz. Sizlerde kaliteli ve uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Damatlık, smokin, takım elbise, iç veya dış gibim, ayakkabı aksesuar gibi geniş ürün seçeneklerimiz arasından tercihlerinizi yapabilirsiniz. Damatlık modelleri ile uyum sağlayacak aksesuar, ayakkabı gibi önemli detayları sayfamızdan bulabilirsiniz. Mağaza mağaza dolaşmadan rahatça tercihlerinizi yapar sonrasında da daha önemli konular için vaktiniz kalır. Damatlık fiyatları seçeneklerinde uygun ve bütçe dostu avantajları bizimle yaklarsınız. İndirim ve kampanyalarımızla da herkesin kaliteye ulaşmasına imkan veriyoruz. Sayfamızdan 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56 ve 58 bedene kadar modelleri bulabilirsiniz. Büyük beden de bile aynı zarafeti ve şıklığı yakalayacağınız modellere markamız ile imza atabilirsiniz. Lacivert ve siyah gibi klasik renklerin yanı sıra bordo, mavi ve bej gibi farklı renk detayları ile damatlık modelleri seçeneklerini bütçenizi sarmayacak fiyatlarla güvenle alabilirsiniz.

Birbirinden Şık ve Kaliteli Damatlık Modelleri

Damatlık modelleri hem şık hem de kaliteli seçeneklerle sayfamızda uygun damatlık fiyatları ile sizlere sunulur. Bu şekilde istediğiniz gibi şık, zarif bir damat olurken bütçenizi de sarsmazsınız. Damatlık modeller düşünüldüğünün aksine oldukça detaylıdır. Gelin ve damadın muhteşem uyumu damatlık modellerindeki detaylarla yaratılır. İlk aşamada renk uyumu çok önemlidir. Eğer kırık beyaz bir gelinlik giyiliyorsa lacivert veya bordo bir model tercih edilebilir. Kır düğünü yapıyorsanız krem rengi bir model size daha uygun olacaktır. Siyah klasiktir ama zarafetinde baş aktör rengidir. Her ortamda her mekâna yakışır. Mevsime göre ince veya kalın kumaşlar arasından tercih yapabilirsiniz. Beyaz modellerde büyük salonlarda yapılacak düğünler için sıklıkla tercih edilir. Takımınızın kıyafetini seçtikten sonra gömlek, yelek papyon tercihi yapabilirsiniz. Takımınızda kumaş kemer kullanıyorsanız yelek kullanılmamalıdır. Yelek seviyorsanız farklı yelek modelleri takımınızı tamamlayan ince ve şık bir detay olacaktır. Ayrıca seçimlerinizde kontrast renklerde yapabilirsiniz. Siyah takım beyaz gelinlik, beyaz beyaz uyumu gibi tercihlerde düğünüzde dikkatlin daha da sizin üzerinizde olmasını sağlar. İmza damatlık fiyatları bütçe dostu seçeneklerle sizlere sunulur. En özel gününüzde şık olmanızı zarif görünmenizi sağlayacak takımları bütçenizi sarsmayan damatlık fiyatları ile satın alırsınız. Kalite farkımızı her bir erkek giyiminde ortaya koyduk. Bu açıdan kaliteyi uygun fiyatlarla bizden kolaylıkla ve güvenle satın alırsınız. Her bedene uygun takımlarla, aksesuarları mağaza mağaza dolaşmadan tek bir seferde alma imkanını sunuyoruz. Tarzınızı yansıtacak şık damatlık modellerini 44 – 58 beden aralığında inceleyebilirsiniz. Kaliteli kumaşlarla konforlu kullanım sunan modelleri satın alabilirsiniz. Farklı yaka, kol, gömlek, papyon seçenekleri tarzınızı ortaya çıkacak modelleri uygun damatlık fiyatları indirim ve kampanyalarla ve güvenle satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR